Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am primit o restanta de plata de la Telekom din 2016 ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am primit o restanta de plata de la Telekom din 2016 cu executare ...

Am primit o restanta de plata de la Telekom din 2016 cu executare silita sau bunuri.Este valabila acea restanta de 6 ani???Mulțumesc.
Depinde ce ati primit, o notificare de la recuperatori in care va amenință cu executarea,o somatie de la un executor judecatoresc etc.Sunt lucruri diferite csre trebuiesc tratate diferit...,

De la recuperatori .Mai exact EOSSKI
De la EOS,puteti sa stati linistit doar va preseaza daca aveau sanse va dadeau in judecata..