avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 522 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Am primit o restanta de plata de la Telekom din 2016 ...
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Am primit o restanta de plata de la Telekom din 2016 cu executare ...

Am primit o restanta de plata de la Telekom din 2016 cu executare silita sau bunuri.Este valabila acea restanta de 6 ani???Mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 10:06, 13 Ianuarie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Depinde ce ati primit, o notificare de la recuperatori in care va amenință cu executarea,o somatie de la un executor judecatoresc etc.Sunt lucruri diferite csre trebuiesc tratate diferit...,

Depinde ce ati primit, o notificare de la recuperatori in care va amenință cu executarea,o somatie de la un executor judecatoresc etc.Sunt lucruri diferite csre trebuiesc tratate diferit...,

Depinde ce ati primit, o notificare de la recuperatori in care va amenință cu executarea,o somatie de la un executor judecatoresc etc.Sunt lucruri diferite csre trebuiesc tratate diferit...,

De la recuperatori .Mai exact EOSSKI
De la EOS,puteti sa stati linistit doar va preseaza daca aveau sanse va dadeau in judecata..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Notificare de la firma de recuperari creante bibi0 bibi0 am primit o instiintare de executare silita in urma unui credit neplatit.as vrea sa-l platesc dar nu am toti banii odata.daca am primit aceasta executare ce ... (vezi toată discuția)
Amenințãri cu executarea unei hotãrâri care nu este definitivã vidoqc vidoqc Am un caz ciudat. Un personaj dubios m-a dat în judecată și a câștigat recursul (Civil, pretenții) și încearcă cu orice preț ... (vezi toată discuția)
Executare silita - refuz creditor prezentare documente MMalexa MMalexa Buna ziua.Am avut un credit in 2003 in val de 1630 ron ,in 2005 am platit suma de 725ron,plata anticipata fara sa stiu ca trebuia sa mai fac o cerere de ... (vezi toată discuția)