Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua,sunt in functia de administrator la firma ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua,sunt in functia de administrator la firma fostului ...

Buna ziua,sunt in functia de administrator la firma fostului sot din pacate decedat in urma cu 5 ani .Firma nu mai are activitate de 13 ani si are debite la finante si primarie.Acum cu ocazia demolarii de catre primarie a sediului (fost garaj)care intre timp era sub sechestrul lor avand datorii la chirie si gunoi,sunt cautata cu pretextul ca sunt administartor si trebuie sa platesc datoriile sa rezolv problema firmei .Cum pot eu rezolva aceasta problema?
Multumesc.
Contestatii, cereri de chemare in judecata, plangeri prealabile, trebuie evaluata situatia si vazut care este calea de aparare.
Va multumesc .