avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 379 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Bună ziua, Imi puteti spune ce acte trebuie să ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Bună ziua, Imi puteti spune ce acte trebuie să trimit la casa ...

Bună ziua,
Imi puteti spune ce acte trebuie să trimit la casa de sănătate pentru un angajat care a fost in concediu medical de carantina?

Alte discuții în legătură

Cum se plateste concediul medical de carantina conform noul ou74/2021 ... alkas alkas Cum se plateste concediul medical de carantina conform noul OU74/2021 , 5 zile de stat si restul de zile cine le plateste ? (vezi toată discuția)
Azi 24.10 am fost diagnosticat cu covid. prin urmare trebuie ... Adrian Tuleu Adrian Tuleu Azi 24.10 am fost diagnosticat cu Covid. Prin urmare trebuie sa stau 14 zile în carantina. Contractul de munca îmi încetează de drept în 31.10. Ce se ... (vezi toată discuția)
Concediu medical carantina sirenuta29 sirenuta29 Buna ziua ,am sosit in 3 august din SUA,pe aeroportul Otopeni,acolo am dat declaratia pe propria raspundere atat la reprezentantul DSP cat si la POLITIA DE ... (vezi toată discuția)