Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Neprimire subventie pentru angajat luat din somaj
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Neprimire subventie pentru angajat luat din somaj

Buna ziua! Cum pot proceda in cazul in care, am depus dosar pentru subventie angajat luat din somaj peste 45 ani in mai 2021, si nu am primit nimic pana acum, din motiv "lipsa de fonduri"? Multumesc!
Depuneti o sesizare la Ministerul Muncii.