Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Poti incheia un contract de inchiriere inregistrat la ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Poti incheia un contract de inchiriere inregistrat la ANAF daca ...

Poti incheia un contract de inchiriere inregistrat la ANAF daca imobilul nu are cartea funciara deschisa?
ANAF cica s-a modernizat, intrati pe siteul lor si scrieti si intrebati. Sau la cadastru, sau la amandoua.
Psihosex, utilizator