Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Oare este corect ca unui angajat cu un an vechime sa i ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Oare este corect ca unui angajat cu un an vechime sa i se acorde ...

Oare este corect ca unui angajat cu un an vechime sa i se acorde primă de fidelitate(vechime), iar altul cu aproape 5 ani vechime sa nu beneficieze de aceasta primă
Depinde de criteriile de acordare ... le puteti posta, ca sa ne putem da seama despre ce este vorba?