Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Buna ziua , cand se poate dispune de catre instanta de ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

Buna ziua , cand se poate dispune de catre instanta de judecata ...

Buna ziua , cand se poate dispune de catre instanta de judecata , Interdictia de exercitare a profesiei. In ce fel de cazuri sau situatii. Multumesc anticipat
~ Conținut șters la cerere ~