Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... De la ce data pot întra în concediu prenatal dacă ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

De la ce data pot întra în concediu prenatal dacă data aprox ...

De la ce data pot întra în concediu prenatal dacă data aprox a nașterii este 10 mai?
cu maxim 84 de zile inainte de nastere, trebuie sa va ramana minim 42 de zile de concediu dupa nastere.