Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Salar la gri.Firma la un pas de faliment plătește ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Salar la gri.Firma la un pas de faliment plătește salarile la

Firma la un pas de faliment plătește salarile la" gri" . Cum putem recupera bani?
Există vreo dovada a plății salariului la "gri"?
Da există. Mesaj prin Whatsapp de la patroana firmei. 9 oamenii care sunt in aceeași situație plus angajați vechi...
Depuneți o sesizare la ITM.