Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua!Dacă ai 2contacte de muncă pe două ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua!Dacă ai 2contacte de muncă pe două funcții la ...

Bună ziua!Dacă ai 2contacte de muncă pe două funcții la care se dau bonuri de masă? Am unul de 8 ore si unul de 4 ore pe perioadă nedeterminată.Se pot dat pt amândouă contractele?Multumesc!

Buna ziua,
Nu, bonuri de masa primiti doar la locul de munca unde aveti declarata functia de baza!
Multumesc!

elenazan a scris:

Buna ziua,
Nu, bonuri de masa primiti doar la locul de munca unde aveti declarata functia de baza!