avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 906 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua!Dacă ai 2contacte de muncă pe două ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua!Dacă ai 2contacte de muncă pe două funcții la ...

Bună ziua!Dacă ai 2contacte de muncă pe două funcții la care se dau bonuri de masă? Am unul de 8 ore si unul de 4 ore pe perioadă nedeterminată.Se pot dat pt amândouă contractele?Multumesc!


Cel mai recent răspuns: Adriana-Adi , utilizator 16:18, 9 Februarie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Buna ziua,
Nu, bonuri de masa primiti doar la locul de munca unde aveti declarata functia de baza!
Multumesc!

elenazan a scris:

Buna ziua,
Nu, bonuri de masa primiti doar la locul de munca unde aveti declarata functia de baza!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Al doilea cim moise paula moise paula Am cim pe durata nedeterminata de 8 ore pe zi - functia de baza. Doresc sa ma angajez si la alt agajator cu cim pe durata nedeterminata, 7 ore / zi - partime. ... (vezi toată discuția)
2 locuri de munca tichete de masa caataalin caataalin Buna ziua. Am si eu o intrebare. De curand m-am angajat la o societate cu program de 4 ore pe langa jobul cu norma intreaga pe care il am, la aceasta societate ... (vezi toată discuția)
Functia de baza laura-jurist laura-jurist Buna ziua anul trecut pana in luna noimebrie am fost angajata a unei societati comerciale cu norma intreaga, de 8 ore. din noimebrie m-am angajat la un ONG ... (vezi toată discuția)