Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua! Stiti unde se afla arhiva de la ILSA ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua! Stiti unde se afla arhiva de la ILSA Calarasi?

Luati legatura cu lichidatorul societatii , pentru a va spune unde este arhiva.
CII RUSU GICA-GIORGIANA - lichidator
Sediu: Municipiul Călăraşi, Prelungirea Bucureşti, Nr. 253B, Judet Călăraşi