Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Farmacist prin SRL
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Farmacist prin SRL

Buna ziua,
Sunt de profesie farmacist si sunt angajat intr-o farmacie cu CIM cu norma intreaga, perioada nedeterminata.
Vreau sa stiu daca exista posibilitatea ca eu sa imi fac o firma (SRL) la care sa fiu angajat iar acest SRL sa incheie contract de colaborare cu farmacia, eu desfasurandu-mi in continuare la fel activitatea in farmacie.
Numai daca nu exista conflict de interese.