Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Buna ziua.Sunt eleva la o școală postliceala privata ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Buna ziua.Sunt eleva la o școală postliceala privata și am ...

Buna ziua.Sunt eleva la o școală postliceala privata și am varsta de 35 de ani.In cazul în care as rămâne însărcinată beneficiez de ccc?Mulțumesc.
Numai daca cursurile sunt la zi.
Cursurile sunt la zi.Dar ma gândesc ca am 35 de ani și citisem pe undeva cum ca nu m as încadra la vârstă. Știți ceva despre asta?

Cornel Vasile a scris:

Numai daca cursurile sunt la zi.

Varsta nu se ja jn considerare la acordarea indemnizației.