Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... am lucrat ca angajat la Filiala IPA București cu ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

am lucrat ca angajat la Filiala IPA București cu sediul în ...

am lucrat ca angajat la Filiala IPA București cu sediul în incinta Combinatului Siderurgic Galați in perioada 02.02.1973-25.03.1983..Of.Jud.de Pensii Galați și Judecătoria Galați mi-a respins solicitarea de a obținere grupa corespunzătoare condițiilor deosebite de muncă. Combinatul Sigerurgic (în prezent LiBERTY) Intrebare: Care dintre cele două intreprinderi trebuie să-mi acorde grupa de muncă corespunzătoare?
Cei de la IPA București
cum pot să procedez în caz de refuz de la IPA?
Depuneti o sesizare la ITM, in caz de refuz.
mulțumesc mult!