avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 838 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua ! Concubina e permisă ca martora intr-un ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua ! Concubina e permisă ca martora intr-un proces de ...

Buna ziua !
Concubina e permisă ca martora intr-un proces de obținere al unui ordin de protecție ?
Ce de întâmpla dacă aceasta a depus mărturie mincinoasa și este descoperită ca a mințit in timpul procesului ?
Cel mai recent răspuns: alegbob , utilizator 08:49, 19 Februarie 2022
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Marturie mincinoasa ciucacri ciucacri am si eu o intrebare: ce se poate intampla unui martor care a depus marturie mincinoasa in fata organelor de cercetare, motiv pt care a fost chemat in ... (vezi toată discuția)
Marturie mincinoasa caradis caradis Buna ziua. Am pierdut un proces de renta viagera la care unul dintre martori a mintit spunand ca se cunostea cu sotul femeii deoarece au lucrat impreuna. Si ca ... (vezi toată discuția)
Redeschidere dosar. am nevoie de niste sfaturi va rog frumos!! claudlu2 claudlu2 buna ziua. o decizie penala ramasa doar definitiva dar nu si irevocabila pronuntata in 2004 de tribunalul constanta mai poate fi atacata ? daca nu e ... (vezi toată discuția)