Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua! Pentru o sumă încasată necuvenit de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua! Pentru o sumă încasată necuvenit de primărie, ...

Bună ziua! Pentru o sumă încasată necuvenit de primărie, trebuie să dau în judecată. Întrebarea este:Pe cine să chem în judecată și unde? Locuiesc în Craiova și aș da în judecată o primărie din Dolj!
Ce reprezinta acea suma?
Un impozit pt un teren care din 2007 a fost încasat la primaria care a emis titlul iar apoi a modificat hotarele și a transferat suprafața la comuna vecină, aceasta cerând acum banii pt impozit
Suma cand a fost incasata ?