Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sentința de divorț definitivă vine prin poștă sau ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Sentința de divorț definitivă vine prin poștă sau trebuie ...

Sentința de divorț definitivă vine prin poștă sau trebuie mers personal după ea.
Sentinta se comunica la domiviliul dvs ,demersurile pt legalizares acesteia la instanta le faceti personal.
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat