avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 485 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Sentința de divorț definitivă vine prin poștă sau ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Sentința de divorț definitivă vine prin poștă sau trebuie ...

Sentința de divorț definitivă vine prin poștă sau trebuie mers personal după ea.
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 16:06, 21 Februarie 2022
Sentinta se comunica la domiviliul dvs ,demersurile pt legalizares acesteia la instanta le faceti personal.
Ultima modificare: Luni, 21 Februarie 2022
CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT, Avocat

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Divort de comun acord nesemnat de judecator e valabil? cornea-monica cornea-monica buna seara,cazul incepe asa: decid sa divortez merg la un notar si incep formalitatile,specificind ca nu pot ramine in tara mai mult ,si daca se poate realiza ... (vezi toată discuția)
Buna ziua, am nevoie de o copie a sentintei de divort pentru ... lorelay25 lorelay25 Buna ziua, Am nevoie de o copie a sentintei de divort pentru a putea sa imi fac buletinul care expira. Numai gasesc sentinta si nu stiu unde trebuie sa merg ... (vezi toată discuția)
Obtinere duplicat hotarare judecatoreasca definitiva de divort 111cris1 111cris1 Buna seara, acum 20 de ani sora mea a divortat. A primit hotararea judecatoreasca definitiva de divort in care se specifica ca va purta in continuare numele ... (vezi toată discuția)