Forum Discuţii juridice Executare silită BUNA ZIUA.AS DORI SA AFLU,DACA EU AM INTREBAT ...
Discuție deschisă în Executare silită

BUNA ZIUA.AS DORI SA AFLU,DACA EU AM INTREBAT EXECUTORUL CE SUMA ...

BUNA ZIUA.AS DORI SA AFLU,DACA EU AM INTREBAT EXECUTORUL CE SUMA S-A STRANS DIN MOMENTUL INCEPERII POPRIRII SI PANA ACUM (EL REFUZAND SA IMI RASPUNDA) ,EL ESTE OBLIGAT SA IMI RASPUNDA?DACA DA,CARE ESTE LEGEA CARE IMPUNE ACEASTA,CA SA II SCRIU DOMNULUI EXECUTOR CE LEGE INCALCA,IN CAZUL ACESTA.MULTUMESC FRUMOS
Nu mai scrieti cu majuscule.
Ce vreti sa il intrebati, cat ati platit ? Dvs nu stiti ce bani v-au fost retinuti ?