Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua, Vechimea pe funcția de Dir. Economic este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua, Vechimea pe funcția de Dir. Economic este considerata ...

Buna ziua,
Vechimea pe funcția de Dir. Economic este considerata vechime in specialitatea studiilor daca am terminat studii economice? Sau este considerata experienta in functii de conducere ( daca exista asa ceva)?
Va multumesc.
Este considerata vechime in specialitatea studiilor daca ati terminat studii economice, dacă pentru ocuparea acesteia s-au solicitat studii respective.