Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Contract de colaborare cu un medic stomatolog care are ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Contract de colaborare cu un medic stomatolog care are forma de organizarea srl?

Bună ziua.Sunt medic stomatolog și dețin un cmi.Este posibil sa închei un contract de colaborare cu un medic stomatolog care are forma de organizarea srl?Multumesc
george-neagu, moderator
Puteti incheia un contract de prestari servicii, contract pe care il inregistrati la ANAF.