Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CIM eronat - amenda
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CIM eronat - amenda

Buna ziua.

Care este amenda pt intocmirea unui CIm pe perioada nedeterminata, in loc de determinata, pe o functie suspendata ( maternitate) ? Multumesc anticipat.
Nu exista sanctiune pentru asa ceva.