Forum Discuţii juridice Funcţionarii publici şi ... Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti, daca exista ...
Discuție deschisă în Funcţionarii publici şi problemele lor juridice

Buna ziua, Va rog sa-mi spuneti, daca exista incompatibilitate ...

Buna ziua,
Va rog sa-mi spuneti, daca exista incompatibilitate la o persoana care este consilier local la o comuna si presedinte la sindicat la intreprinderea unde lucreaza. Multumesc!
Nu exista incompatibilitate la o persoana care este consilier local la o comuna si presedinte la sindicat la intreprinderea unde lucreaza.