Forum Discuţii juridice Paşapoarte, cărţi de ... Buna seara din nou ! As vrea SA intreb despre ...
Discuție deschisă în Paşapoarte, cărţi de identitate, acte de stare civilă - formalităţi, obţinere, probleme

Buna seara din nou ! As vrea SA intreb despre autorecensamintul ...

Buna seara din nou ! As vrea SA intreb despre autorecensamintul online 2022.Sint cetatean Román cu domiciliul stabil in Spania din anul 2004.In Romania detin un apartament.Adresa mea din buletin si pasaport sint pe adresa apartamentului din Bucuresti ,fara SA locuiesc nici macar o zi acolo.Va rog este obligatorie autorecenzarea online ?Multumesc,o seara buna

~ Conținut șters la cerere ~