Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... bună ziua sunt președintele asociației de ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

bună ziua sunt președintele asociației de proprietari, firma ...

bună ziua
sunt președintele asociației de proprietari, firma mea poate desfășura activitatea de curățenie imobil ptr asociația unde sunt președintele?
mulțumesc
in sensul legii nu poate fi considerat un conflict de interese......dar proprietarii pot considera ca fiind conflict de interese
consider ca atata timp cat exista oferte concurente(pt a garanta un pret corect),acordul com ex. si se face treaba conform nevoilor, este ok

doar ca trebuie sa va asumati ca orice nemultumire ajunge tot la dvs
Daca incheiati documente legale puteti desfasura activitatea