Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna ziua, actiunile introduse de o companie in ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna ziua, actiunile introduse de o companie in faliment, se ...

Buna ziua, actiunile introduse de o companie in faliment, se semneaza doar de lichidatorul judiciar? sau se poate semna doar de avocat?
Lichidatorul judiciar poate angaja avocat si avocatul sa semneze in numele sau.

Sper sa va fie de folos informatiile.