avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 460 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme privind insolvenţa, ... Buna ziua, actiunile introduse de o companie in ...
Discuție deschisă în Probleme privind insolvenţa, lichidarea judiciară şi falimentul

Buna ziua, actiunile introduse de o companie in faliment, se ...

Buna ziua, actiunile introduse de o companie in faliment, se semneaza doar de lichidatorul judiciar? sau se poate semna doar de avocat?
Cel mai recent răspuns: GRINSOLV IPURL , Practician in insolventa 17:57, 16 Mai 2022
Lichidatorul judiciar poate angaja avocat si avocatul sa semneze in numele sau.

Sper sa va fie de folos informatiile.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Avocat lichidator judiciar olaroiu olaroiu Buna ziua, Intr-un dosar de faliment in ce conditii lichidatorul poate sa si angajeze un avocat ca sa il reprezinte in instanta (binenteles platit din banii ... (vezi toată discuția)
Faliment crisrian crisrian Am un SRl la care de curind am inchis toata activitatea , am platit toti furnizorii mai am datorii la ANAF de aceea as dorii sa cer falimentul. Cum ... (vezi toată discuția)
Buna!care este procedeul sa trec mașină cumpărată pe societate ... Iuliaiulica Iuliaiulica Buna!care este procedeul sa trec mașina cumpărată pe societate comerciala administrator fiind eu dar de 10 ani societatea este declarata în faliment .Ce ... (vezi toată discuția)