Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... Bună ziua ! Dacă am promovat un an ,iar pentru al ...
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

Bună ziua ! Dacă am promovat un an ,iar pentru al doilea nu ...

Bună ziua ! Dacă am promovat un an ,iar pentru al doilea nu am avut credite suficiente sa promovez ,(nu m am mai prezentat la facultatea aceea ,deoarece eram la alta facultate și cu serviciul și nu mi a permis timpul sa mai merg,) acum as putea relua ?Din anul în care am rămas sau trebuie sa încep de la zero? Mulțumesc! Menționez că nu am semnat nimic în legătură cu asta.
Buna ziua!
Consultati contractul de studii si/Regulamentul Intern referitor la activitatea studentilor, adoptat la nivelul universitatii.
Marcela Jechian, Consilier juridic