Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună ziua...un cetățean din Moldova care este ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună ziua...un cetățean din Moldova care este căsătorit ...

Bună ziua...un cetățean din Moldova care este căsătorit în România
..are permis de sedere temporar și are cnp romanesc...poate deschide un pfa în România?
Poate deschide un pfa în România.
Mulțumesc

Cornel Vasile a scris:

Poate deschide un pfa în România.