Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Bună seara mi-am demisia vineri de la serviciu pe 20 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Bună seara mi-am demisia vineri de la serviciu pe 20 ale lunii ...

Bună seara mi-am demisia vineri de la servici pe 20 ale lunii este ziua de salariu, oare mai primesc salariu? Mă pot prezenta mâine la un interviu sau trebuie sa treacă câteva zile de la demisie? Va mulțumesc
Trebuie sa primiti salariu.

Va puteți prezenta la interviu.