Forum Discuţii juridice [Coronavirus - Covid-19] ... Dacă ești în probă de lucru și încă nu ești ...
Discuție deschisă în [Coronavirus - Covid-19] Răspunsuri la probleme juridice, fiscale și economice generate de criza actuală

Dacă ești în probă de lucru și încă nu ești angajat și ...

Dacă ești în probă de lucru și încă nu ești angajat și ești testat pozitiv corona virus să primești concediul de cocos sau nu .
Chiar daca este in perioada de proba, lucratorul trebuie sa aiba incheiat contract individual de munca.
Puteti primi, dar cine vi-l plateste?