Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua . Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua . Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva cu ...

Buna ziua .
Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns .
La infiintare firma de vânzare produse personalizate cu sediul in apartamentul in care locuiesc mai am nevoie de acord vecinilor ?
Mulțumesc
Buna ziua, daca se desfasoara activitate la sediu, este necesar acordul, in caz contrar, nu.