avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 124 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Buna ziua . Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta ...
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Buna ziua . Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva cu ...

Buna ziua .
Am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva cu un raspuns .
La infiintare firma de vânzare produse personalizate cu sediul in apartamentul in care locuiesc mai am nevoie de acord vecinilor ?
Mulțumesc
Cel mai recent răspuns: Madalina Pascu , Avocat 17:11, 23 Martie 2022
Buna ziua, daca se desfasoara activitate la sediu, este necesar acordul, in caz contrar, nu.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Semnaturi vecini pentru sediul social mariuslm mariuslm Buna ziua, Unul din vecini, doreste semnatura mea pentru ca in apartamentul in care locuieste vrea sa detina sediul social pentru firma. In modelul tip ... (vezi toată discuția)
Obligarea unei firme la schimbarea sediului social în acte mao175 mao175 Va salut! Va expun mai jos situatia mea in speranta ca ma puteti ajuta cu un sfat. Partile sociale ale unei firme pe care am infiintat-o cum mult timp in ... (vezi toată discuția)
Aprobare vecini sediu social dolnet dolnet Imi cer scuze ca va rapesc din timp , dar am o intrebare la care chiar nu mai stiu unde sa caut raspunsul . un amanet fizic cu program de lucru stabil si ... (vezi toată discuția)