Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua....in urma cu 3 ani am deschis actiune in ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua....in urma cu 3 ani am deschis actiune in instanta ...

Buna ziua....in urma cu 3 ani am deschis actiune in instanta pentru executare silita ..... dosare nu s au judecat in termen de 3 ani
Aceste dosare s au prescrie inca odata... continua ecutarea ..... care este statutul lor acum si ce am de facut eu .... ce pasi trebuie sa urmez pentru finalizarea acestor actiuni
Va multumesc
moss, utilizator
Trebuie sa mergeti la instanța sa vedeti care este stadiul dosarului