avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1014 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua....in urma cu 3 ani am deschis actiune in ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua....in urma cu 3 ani am deschis actiune in instanta ...

Buna ziua....in urma cu 3 ani am deschis actiune in instanta pentru executare silita ..... dosare nu s au judecat in termen de 3 ani
Aceste dosare s au prescrie inca odata... continua ecutarea ..... care este statutul lor acum si ce am de facut eu .... ce pasi trebuie sa urmez pentru finalizarea acestor actiuni
Va multumesc
Ultima modificare: Sâmbătă, 2 Aprilie 2022
moss, utilizator
Cel mai recent răspuns: Alexandra Dogaru , Avocat 21:10, 2 Aprilie 2022
Trebuie sa mergeti la instanța sa vedeti care este stadiul dosarului

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Contestatie Dana Buica Dana Buica In cat timp primesc raspunsul la o contestatie facuta pt executare silita. Contestatie este facuta de 2 luni si nu am primit nimic.multumesc. (vezi toată discuția)
Proces de evacuare a doua oara marfan marfan Buna ziua, Cineva a deschis in 2008 un proces de evacuare silita a cuiva, sa-i zicem X, dintr-un imobil care ii apartinea. Procesul s-a judecat in acelasi ... (vezi toată discuția)
Amenda la garda financiara neplatita ioneladafinescu ioneladafinescu Pe scurt, Acum 4 ani am luat amenda in cuantum de 8000 de lei de la Garda Financiara, pentru ca nu am avut casa de marcat fiscala,( avand un a.f.). Am ... (vezi toată discuția)