Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Absolvent fara diploma de bac, doar cu certificat de ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Absolvent fara diploma de bac, doar cu certificat de absolvire ...

Absolvent fara diploma de bac, doar cu certificat de absolvire nivel 4 - tehnicean horticultor, pot sa-l angajez ca si calificat?
In opinia mea, il puteti angaja.
Multumesc!