Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Pot sa ma judec in Bucuresti?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Pot sa ma judec in Bucuresti?

Vreau sa deschid un proces, am buletin de Bucuresti,partea adversa are buletin in alt judet,imobilul este in judetul unde are partea adversa buletinul.
DA2011, utilizator
partea adversa are buletin in alt judet,imobilul este in judetul unde are partea adversa buletinul.

acolo va veti judeca
Multumesc!
Competenta este instanța de la domiciliul paratului...
Multumesc!