Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, ce inseamna cand un dosar penal nu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, ce inseamna cand un dosar penal nu mai.apare pe Portalul ...

Buna ziua,

ce inseamna cand un dosar penal nu mai.apare pe Portalul Instantelor?Mentionez ca este vb de un dosar din 2012,cu pronuntare condamnare 1 an cu suspendare si 2 ani si cinci luni termen de incercare(data pronuntarii ,Aprilie 2019).Dosarul aparea pe Portal pana acum o luna(Martie 2022),insa acum el nu mai apare.
Ma puteti ajuta??

Multumesc
Dosarele vechi nu mai apar.
Multumesc pt raspuns
In ce sens vechi?
Sau cine considera ca un dosar este vechi,nou,sau mai putin vechi??

Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Dosarele vechi nu mai apar.