avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 830 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Buna ziua, ce inseamna cand un dosar penal nu ...
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Buna ziua, ce inseamna cand un dosar penal nu mai.apare pe Portalul ...

Buna ziua,

ce inseamna cand un dosar penal nu mai.apare pe Portalul Instantelor?Mentionez ca este vb de un dosar din 2012,cu pronuntare condamnare 1 an cu suspendare si 2 ani si cinci luni termen de incercare(data pronuntarii ,Aprilie 2019).Dosarul aparea pe Portal pana acum o luna(Martie 2022),insa acum el nu mai apare.
Ma puteti ajuta??

Multumesc
Cel mai recent răspuns: czs , utilizator 10:19, 6 Aprilie 2022
Dosarele vechi nu mai apar.
Multumesc pt raspuns
In ce sens vechi?
Sau cine considera ca un dosar este vechi,nou,sau mai putin vechi??



Cabinet de Avocat ”Patrascu Razvan” a scris:

Dosarele vechi nu mai apar.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Sentinta catalin231 catalin231 buna seara pe 21 01 2014 am primit o comdamnare de 2luni inchisoare cu aplicarea art 81 atit scrie pe portal just ,acasa nu am primit nicio hotarire nu stiu ... (vezi toată discuția)
Termen apel czs czs Buna ziua doresc un raspuns la urmatoarea intrebare: in data de 27.03.2019 am fost condamnat ,pe fond, la 1 an cu suspendare si termen de incercare 2 ani si ... (vezi toată discuția)
Dosar penal in timpul conmdamnarii conditionate! luciano55 luciano55 Buna ziua..am si eu o intrebare, in noiembroi 2011 am fost condamnat la 4 ani cu suspendare sub suporaveghere pentrru infractiuni pe durmuriile ... (vezi toată discuția)