Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... daca nu am stagiu minim de cotizare ma pot pensiona la ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

daca nu am stagiu minim de cotizare ma pot pensiona la limita ...

daca nu am stagiu minim de cotizare ma pot pensiona la limita de varsta?
~ Conținut șters la cerere ~