Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... In luna decembrie am primit o prima si un ajutor de ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

In luna decembrie am primit o prima si un ajutor de deces. Acum ...

In luna decembrie am primit o prima si un ajutor de deces. Acum in martie am intrat in prenatal.

Se ia in considerare prima si ajutorul de deces pt prenatal sau doar salariu brut de bazs pe care il aveam?
Multumesc!
Doar prima se ia în considerare.