avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 893 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sub ce forma pot obtine informatii de la primarie cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sub ce forma pot obtine informatii de la primarie cu toate bunurile ...

sub ce forma pot obtine informatii de la primarie cu toate bunurile /mostenite sau dobandite / de o ruda . ce cerere trebue sa completez
Cel mai recent răspuns: raluk0207 , utilizator 20:30, 12 Aprilie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Sub forma de procura, data de ruda respectiva, prin care va imputerniceste pe dvs sa obțineți aceste informații.
Fără, sunt date cu caracter personal, pe care Primăria nu o sa vi le comunice.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Situatie mostenire? andreea12345789 andreea12345789 buna ziua, am o situatie pe care nu stiu cum sa o rezolv si care sunt pasii pt rezolvarea acesteia: Bunicul meu a decedat in 2017, a fost recasatorit dupa ... (vezi toată discuția)
Retrocedare tobescu tobescu Buna ziua, va rog un sfat. In ianuarie 2002 am dat o procura unchiului meu din Romania pentru ca sa ma reprezinte acolo in demersurile administrative. In ... (vezi toată discuția)
Buna ziua! am solicitat de la taxe si impozite fiscal/fiscale ... Cristian2908 Cristian2908 Buna ziua! Am solicitat de la taxe si impozite fiscal/fiscale pentru o proprietate mostenire ce o detin cu mama si sora. Initial mi s-a spus ca fiscalele nu ... (vezi toată discuția)