Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... sub ce forma pot obtine informatii de la primarie cu ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

sub ce forma pot obtine informatii de la primarie cu toate bunurile ...

sub ce forma pot obtine informatii de la primarie cu toate bunurile /mostenite sau dobandite / de o ruda . ce cerere trebue sa completez
Sub forma de procura, data de ruda respectiva, prin care va imputerniceste pe dvs sa obțineți aceste informații.
Fără, sunt date cu caracter personal, pe care Primăria nu o sa vi le comunice.