avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 894 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general SE DECLARA DIURNA SOFERILOR PE COMUNITATE LA ANF
Discuție deschisă în Contabilitate în general

SE DECLARA DIURNA SOFERILOR PE COMUNITATE LA ANF

SE DECLARA DIURNA SOFERILOR PE CONUNITATE LA ANF DACA STIE CINEVA SI CUM O FAC PERSONAL LA GHISEU POT PRIN POSTA DE UNDE IAU DESCARC DECLARATIA
Ultima modificare: Miercuri, 13 Aprilie 2022
angelica80, utilizator
Cel mai recent răspuns: Grama Cornel - Consultant fiscal , Consultant fiscal 18:51, 13 Aprilie 2022
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Nu se declara diurna la ANAF .

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie 100 din soft pdf DianaDiaconu123 DianaDiaconu123 Buna ziua, Va rog frumos sa ma ajutati cu o informatie. Doresc sa depun declaratia 100 pt impozit pe venitul microintreprinderilor pt trimestrul 1/2014 si ... (vezi toată discuția)
Declaratie 100 srl-d ionam_2002 ionam_2002 Buna ziua, Am infiintat un SRL-D in luna mai si trebuie sa depun declaratia 100 pt impozitul pe venit. Pana la 30 iunie nu am angajati. Nu am mai depus ... (vezi toată discuția)
Informare intrare/iesire soferi austria Ligia_M Ligia_M Buna ziua, Am inteles ca in conformitate cu Directiva europeana 2014/67pentru soferii care au incarcare/descarcare pe Austria va fi nevoie sa se depuna online ... (vezi toată discuția)