Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna ziua! As dori sa fac un contract de intretinere ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna ziua! As dori sa fac un contract de intretinere ,cu unul ...

Buna ziua! As dori sa fac un contract de intretinere ,cu unul dintre copii si nu stiu . cam ce taxe se percep. Multumesc
Depinde de valoarea bunului.