Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale As dori să-mi deschid o placintarie.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

As dori să-mi deschid o placintarie.

Buna ziua ! As dori să-mi deschid o placintarie . Știe cineva să-mi spună dacă am nevoie de autorizație de funcționare de la mediu care sunt cerințelor și ce acte trebuie sa prezint pt obținerea autorizației ? Mulțumesc !
george-neagu, moderator
cititi raspunsurile deja existente