avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 258 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale As dori să-mi deschid o placintarie.
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

As dori să-mi deschid o placintarie.

Buna ziua ! As dori să-mi deschid o placintarie . Știe cineva să-mi spună dacă am nevoie de autorizație de funcționare de la mediu care sunt cerințelor și ce acte trebuie sa prezint pt obținerea autorizației ? Mulțumesc !
Ultima modificare: Marți, 26 Aprilie 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: adriandimitriu , utilizator 07:07, 26 Aprilie 2022
cititi raspunsurile deja existente

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatii de functionare magazin alimentar ramona.p ramona.p Ce autorizatii de functionare imi trebuiesc daca vreau sa imi deschid un magazin cu amanuntul (alimentare si nealimentare)? Exista firme care ma pot ajuta ... (vezi toată discuția)
Autorizatie de functionare de la primarie flori15 flori15 buna ziua, vreau sa deschid o placintarie, imi puteti spune ce documente sunt necesare pt obtinerea autorizatiei de functionare de la primarie? spatiul pt ... (vezi toată discuția)
Amenda garda de mediu basarabionut basarabionut Buna seara. Am un ii pe dezmembrari auto,mi-a iesit autozatia de mediu si pe data de 3 octombrie imi expira cele 90 de zile in care ar fi trebuit sa merg la ... (vezi toată discuția)