Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna ziua.O societate are mai multe punte de lucru in ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna ziua.O societate are mai multe punte de lucru in cateva ...

Buna ziua.O societate are mai multe punte de lucru in cateva localitati. Cand se face initierea contractului colectiv de munca?
Cand societatea mama are mai mult de 21 salariati sau se negociaza pe fiecare punct de lucru si se intocmeste initierea CCM?
Multumesc
Cand societatea mama are mai mult de 21 salariati ,se demareaza negocierea c.c.m.