Forum Discuţii juridice Executare silită Buna ziua imi puteti spune va rog foarte frumos daca ...
Discuție deschisă în Executare silită

Buna ziua imi puteti spune va rog foarte frumos daca somatiile ...

Buna ziua imi puteti spune va rog foarte frumos daca somatiile pentru neplata la taxe trebuie inmanate persoal,si daca nu au fost inmanate personal atunci se iau in considerare?
Daca s-a respectat procedura legala isi produc efectul legal.