Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Buna seara! Am fost implicat intr-un accident rutier, ...
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Buna seara! Am fost implicat intr-un accident rutier, nu a fost ...

Buna seara! Am fost implicat intr-un accident rutier, nu a fost vina mea. In masina eram cu prietena mea care a fost transportata la urgente si unde i-au fost puse 4 copcii in cap. In urma accidemtului s a deschis un dosar de dauna pentru autoturism si unul.de dauna pentru victima( la firma de asigurat) intrebarea mea este care este suma.corect pe care o.pot cere pentru suferinta prietenei mele. Va multumesc!
~ Conținut șters la cerere ~
Va multumesc mult pentru raspuns! Am pus intrebarea in numele prietenei mele. Cei de la asigurari i-au cerut o serie de documente si o declarati in care sa specifice si suma.pe care o cere. Acesta a fost motivul intrebari mele