Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... legislatie diurna interna si externa
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

legislatie diurna interna si externa

Buna ! Ma poate ajuta cineva cu legislatia actualizata pentru acordarea diurnei interne si externe ? Va rog......
vezi HG 1.860 M.O NR. 1046/29DEC2006
Multumesc mult !
poti sa-mi spui si art. ca eu nu am gasit referiri la diurna#-o