Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... ce pot face in acest caz?
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

ce pot face in acest caz?

Buna ziua.In data de 5.09 am fost atacat in fata unui internet fara motiv de catre o avocata fara nici un motiv care in momentul in care am vrut sa dialoghez cu ea mi-a pulverizat spray paralizant in ochi adresandu-mi amenintari cu moartea..Daca nu fugeam o pateam mai rau pentru ca a dorit sa ma loveasca impreuna cu o persoana adusa special pentru acest fapt.Politia spune ca se poate sanctiona doar cu o contraventie. nu se pot cere despagubiri sau dansa va scapa asa de usor?Astept raspunsurile dumneavoastra.Va multumesc anticipat
Are dreptate, mai mult de o contraventie nu puteti obtine daca nu aveti martori in favoarea dvs.