avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 679 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cont trezorerie pentru impozitul pe venit, cas si cass?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cont trezorerie pentru impozitul pe venit, cas si cass?

Ma numesc Caciula Ramona Vera si functionez ca pfa cu sediul in sectorul 4 Bucuresti In ce cont trez. trebuie sa depun impozitul pe venit, cas si cass?
Ultima modificare: Marți, 17 Mai 2022
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: Grama Cornel - Consultant fiscal , Consultant fiscal 02:04, 17 Mai 2022
Domiciliul in ce sector e?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Pfa norma fixa bdm06 bdm06 Buna ziua, Daca am un PFA cu norma fixa care are sediul profesional in Bucuresti si eu am buletin de Valcea, ce trebuie sa fac ca sa platresc norma fixa ... (vezi toată discuția)
Contributie cass angajat nou rebecavalentina rebecavalentina Buna ziua. Va rog sa ma ajutati si pe mine intr-o problema: Societatea mea are sediul in Ilfov. Am 2 angajati, dintre care unul nou. Primul angajat are ... (vezi toată discuția)
Plata cass popescul popescul Am un PFA. Cu sediul in jud Dambovita. Acum un an mi-am schimbat si domiciliul fiscal pe Dambovita. Medicul de familie e in Bucuresti (pendinte de ... (vezi toată discuția)