Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Cont trezorerie pentru impozitul pe venit, cas si cass?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Cont trezorerie pentru impozitul pe venit, cas si cass?

Ma numesc Caciula Ramona Vera si functionez ca pfa cu sediul in sectorul 4 Bucuresti In ce cont trez. trebuie sa depun impozitul pe venit, cas si cass?
george-neagu, moderator
Domiciliul in ce sector e?