Forum Discuţii juridice Protecţia consumatorului, ... NOTIFICARE cu confirmare primire - casa in ruina ...
Discuție deschisă în Protecţia consumatorului, garanţii şi probleme asociate produselor şi serviciilor

NOTIFICARE cu confirmare primire - casa in ruina ..........Buna ziua, doresc sa trimit o notificare cu confirmare de primire ...

Buna ziua, doresc sa trimit o notificare cu confirmare de primire prin curier la adresa oficiala a unei firme (adresa din antet factura), nr telefon corect, dar curierul nu poate livra din cauza de adresa gresita/telefon inchis. Mentionez ca am trimis la numarul de telefon corect AWB si documentele din plic curier prin what's up. ce ALTA solutie exista pentru a valida notificarea care NU POATE FI INMANATA din cauza ca la adresa este o casa in ruina unde nu este nimeni iar telefonul este inchis? MULTUMESC
Daca nu au sediul în alta parte este în regula.
Verificați și la ORC.