Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... divort
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

divort

Buna ziua!Va rog,daca poate cineva sa ma ajute,am o tema de facut la "dreptul familiei" , " argumente pro si contra privind dejuridicizarea divortului" si nu gasesc nicaieri sa ma informez.In speranta ca ma va ajuta cineva,va multumesc si va doresc tot binele din lume!
In general temele de efectuat se fac pe baza studiului individual.Daca veti cauta,veti gasi,sunt sigur.
Sunt de acord cu r.gabi, nu te putem ajuta sa-ti faci tema , daca ai nelamuriri despre termeni, termene, etc, intreaba dar mai bine ai incepe cu studiul problemei.
si noi iti dorim tot binele din lume si multe "succesuri" in ale dreptului
multumesc pentru incurajare!