Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Buna seara, as dori sa stiu pe ce perioada se ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Buna seara, as dori sa stiu pe ce perioada se restituie impozitul ...

Buna seara,as dori sa stiu pe ce perioada se restituie impozitul incasat nelegal de catre primarie,pe un teren socotit intravilan de constructii,dar care este de fapt gradina?Mentionez ca in CF era specificat acest lucru!
Pe perioada stipulata in codul fiscal, 5 ani plus fractiunea de an anterioara. Insa, depinde si cine constata ceea ce spuneti dvs.