avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Plafon despăgubire FGA (FALIMENT City Insurance)
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Plafon despăgubire FGA (FALIMENT City Insurance)

Buna ziua,
Doresc să adresez o întrebare avocaților sau persoanelor care au avut tangente cu FGA in ceea ce privește despăgubirile cu victime, după falimentul celor de la City Insurance.
As dori sa întreb, in medie, care a fost plafonul platit pe ziua de îngrijiri medicale?
Daca este cineva care a avut tangente cu FGA, aștept un răspuns. Va mulțumesc.
Cel mai recent răspuns: Unir , utilizator 15:29, 1 Iunie 2022
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Am avut un accident in care constatorul de daune mi-a comunicat ... Tr4i4n Tr4i4n Am avut un accident in care constatorul de daune mi-a comunicat inainte ca city insurance sa intre in faliment ca masina este dauna totala Am depus cerere ... (vezi toată discuția)
Am avut un accident in care constatorul de daune mi-a comunicat ... Tr4i4n Tr4i4n Am avut un accident in care constatorul de daune mi-a comunicat inainte ca city insurance sa intre in faliment ca masina este dauna totala Am depus cerere ... (vezi toată discuția)
Accident cu vatamare corporala - pași de parcurs.. Unir Unir Buna ziua, As dori sa va adresez cateva intrebari daca ma puteti ajuta cu privire la un accident rutier. La sfarsitul anului 2020 tatal meu a fost ... (vezi toată discuția)