Forum Discuţii juridice Poliţe de asigurare, reasigurare ... Plafon despăgubire FGA (FALIMENT City Insurance)
Discuție deschisă în Poliţe de asigurare, reasigurare şi probleme juridice conexe

Plafon despăgubire FGA (FALIMENT City Insurance)

Buna ziua,
Doresc să adresez o întrebare avocaților sau persoanelor care au avut tangente cu FGA in ceea ce privește despăgubirile cu victime, după falimentul celor de la City Insurance.
As dori sa întreb, in medie, care a fost plafonul platit pe ziua de îngrijiri medicale?
Daca este cineva care a avut tangente cu FGA, aștept un răspuns. Va mulțumesc.
~ Conținut șters la cerere ~